Sport

Labi poston pamje të një proteste në Gjermani: Aty nuk bëjnë kurthe

Për t’i kundërshtuar masat e reja antiCOVID, Labinot Tahiri kishte planifikuar të organizonte një protestë.

Ani pse ishin bërë gjitha përgatitjet që protesta të mbahej sot në orën 11:00, këngëtari e anuloi atë pasi nuk mori përkrahjen e gastronomëve.

Së fundi, ai postoi një video në llogarinë e tij në Facebook, ku ndan pamje nga një protestë në Gjermani, ku të gjithë të pranishmit ishin pa maska.

Labi shton se atje nuk bëjnë kurtha, por të gjithë dalin dhe ngritin zërin për hallet që i preokupojnë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani vazhdon me fitore, Munishi kërkon përmirësime në këtë repartë

Sport

Devolli: Nuk na mposhti Ballkani

Sport

Tabela e Superligës së Kosovës në futboll pas javës së 14-të

Sport

Drenica – Ballkani: Realizohet goli i parë