Lajme

Labi i pandalshëm: Yvesa që vuan nga leukemia drejt shërimit

Ish-deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri ka dhënë një lajm të mirë.

Ai ka bërë të ditur se Yvesa Salihu nga Istogu është në gjendje të mirë shëndetësore.

Më poshtë, postimi i Tahirit:

Lajmi i mirë për YVESA SALIHAJnga Istogu

Mirëmengjesi shqiptarë

E di që tani kemi mbremje e jemi në pushime, por lajmi më i mirë që sot morrem është se Yvesa e cila vuante nga Leukemia e ka gjendjen më të mirë.

O gjithmonë Zotit dhe juve si popull ju paqa borgj tërë jetën që nuk na lini vetëm dhe jemi bashkë që të rinjëve t’ua shpëtojmë jeten, se bashku me Zotin.

Paaaa çfarë lajmi mirë vajza e djem

Yvesa sonte jam në Durresin e Shqipêrisë, do të dergojë video nga mbremja atje për ty.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet