Show Bizz

Kylie Jenner erdhi tejet e ‘nxehtë’ në paraqitjen e radhës

Edhe pse e re në moshë, Kylie Jenner është një prej emrave më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ylli televiziv publikoi disa fotografi të reja, në të cilat erdhi shumë joshëse pranë shoqes së saj, Anastasia Karanikolaou.

Si Kylie ashtu edhe Anastasia u shfaqën me fustante të shkurtra të njëjta, njëra me ngjyrë vjollcë e tjetra të kuqe.

Ato theksuan fizikun në këtë paraqitje, ndërsa vëmendje morën edhe para pak ditësh kur pozuan me kostum super të ngushtë.

 

View this post on Instagram

 

pick ur character💜❤️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Me këtë datë publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës me Madonnën dhe Missy Elliot

Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta