Sport

Ky tifoz në Angli është bërë hit në internet – ja sesi e shikon ndeshjen

Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një tifozi të futbollit.Një tifoz i skuadrës angleze Newport, e ka shikuar ndeshjen kundër Newcastle United, nga dritarja e shtëpisë së tij.

Ulur në karrige dhe duke u lutur që lojtarët e klubit të tij, të jenë të saktë në gjuajtjen e penalltive, ai është xhiruar disa herë nga kamerat.

Megjithatë, skuadra e tij që ishte nikoqir në këtë takim të vlefshëm për Carabao Cup.Mysafirët fituan vetëm pas ekzekutimit të penalltive.

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultate të dobëta të Llapit, Batatina “kërcënon” futbollistët

Sport

“Legjendat” fajësojnë lojtarët e Llapit

Sport

Juventus merr fitore të madhe në Ukrainë, shkëlqen Morata

Sport

Gjyqtarët gjilanas përsëri do ta ndajnë drejtësinë në derbin e zjarrtë lokal