Sport

Ky sulmues i njohur ka mbetur lojtar i lirë, pret ofertat dhe mund të regjistrohet ende në çdo skuadër

Skuadrat kosovare mund që ende të nenshkruajnë me futbollistët që janë lojtar të lirë.

Festim Krasniqi është një nga futbollistët më kualitativ që kanë mbetur pa skuadër edhe pas përfundimit të afatit kalimtar dimëror, shkruan Gazeta Olle.

Krasniqi që së fundmi luajti tek 2 Korriku ka një CV të pasur dhe është paraqitur për shumë skuadra të njohura në Superligë dhe Kategori Superiore.

Numri “45” më i njohur në Kosovë pret oferta gjatë ditëve në vijim dhe me gjasë të madhe fillimi i stinorit pranveror do e gjejë me kontratë në një skuadër të re.

Postime të ngjajshme
Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit

Sport

Arbëria pësoi disfatë nga Feronikeli, këto janë fjalët e Arbnor Morinës

Sport

Bylbyl Sokoli: Prita më shumë nga këta dy lojtar, e kam të çartë se çfarë duhet të ndryshojë