Sport

Ky pritet të jetë trajneri i ri i Ballkanit

Blendi Shkëmbi pritet të jetë kryetrajneri i ri i skuadrës nga Suhareka, Ballkani, shkruan Gazeta Metro.

Ditë më parë Ballkani shkarkoi trajnerin Ismet Munishi dhe tani aktualisht është pa trajner. Sipas burimeve të Metros, Ballkani është duke negociuar me Blendi Shkëmbin dhe shumë shpejt pritet zyrtarizimi.

Trajneri nga Korça pritet të rikthehet në Kosovës, pas eksperiencës që ka pasur në të kaluarën me Lirinë e Prizrenit.

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Jackson Ferreira prezantohet te skuadra shqiptare

Sport

”Gjilani është favorit për të triumfuar në Kupën e Kosovës”

Sport

Barcelona në krizë, Milan synon t’ia “rrëmbejë” dy yjet

Sport

Shikoni gjashtë super golat nga ndeshja Gjilani – Struga