Sport

Ky pritet të jetë formacioni i Dritës për ndeshjen e sotme në UEFA Conference League

Drita zhvillon sonte takimin kthyes të UEFA Conference League ndaj Decicit.

Decic dhe Drita takohen sonte nga ora 20:45 në Podgoricë.

Ndeshja e parë e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” u mbyll me rezultatin 2:1 në favor të ekipit kosovar.

Ky pritet të jetë formacioni i skuadrës kosovare në ndeshjen e sotme.

Postime të ngjajshme
Sport

Lukaku drejt Chelseat, tifozët e Interit me mesazh të fuqishëm para selisë së klubit

Sport

Shaqiri pritet të kthehet në Serie A, dy skuadra të mëdha e duan futbollistin shqiptar

Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës