Lajme

Ky ministër i Qeverisë Hoti konfirmon se do të kandidoj për deputet

Ministri në detyrë i Arsimit, Ramë Likaj, pritet që të kandidoj për deputet në zgjedhjet parlamentare që do të mbahen më 14 shkurt, shkruan Gazeta Metro.

Lajmi është bërë i ditur nga vet ai përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, derisa ka konfirmuar se do jetë kandidatë në listën e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

“Kam nderin që të jem njëri nga kandidatët e kësaj komune në listën zgjedhore dhe në krah të kryetarit Ramush Haradinaj për fitore të reja, për ne, për fëmijët tanë, për të ardhmen e Kosovës!”, ka thënë ai.

Ky është postimi i plotë:

Deçani u zotua se, si gjithmonë, do të flasë bindshëm për fitoren e AAK-së më 14 shkurt 2021!

Kam nderin që të jem njëri nga kandidatët e kësaj komune në listën zgjedhore dhe në krah të kryetarit Ramush Haradinaj për fitore të reja, për ne, për fëmijët tanë, për të ardhmen e Kosovës!./gazetametro.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Geci poston një artikull gazete nga viti 1998: Albin Kurti thoshte se kush e mbështetë Amerikën dhe Rugovën është kundër Kosovës

Lajme

Behgjet Pacolli tregon sa para ka ndarë për të ndihmuar Thaçin, dhe të tjerët në Hagë

Lajme

Duda i përgjigjet Gecajt të LDK-së

Lajme

Albin Kurti prezanton aderimin e ri