Lajme

Ky kryetar i Komunës ua dha veturën e vet zyrtare Policisë së Kosovës

Kryetari I Komunës së Kamenicës, Qendron Kastrati përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se veturën e vet ua dha zyrtarëve të Policisë së Kosovës.

Tutje, Kastrati ka thënë se gjatë gjithë pandemisë kemi bërë mbështetje ndaj policisë.

Postimi i plotë:

https://www.facebook.com/QendronKastrati10/posts/1514738145530585

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar