Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Mes gjithë atyre vajzave bukuroshe e të talentuara që Ledri kishte para dhe mund të zgjidhte ndër vite, ai u lidh me dikë që askush nuk e njihte.

E, megjithatë, zemra e tij e njohu, e pranoj, e dashuroj

Kjo është Sara Hoxha, vajza me sytë e shkruar, minimale, por shumë moderne dhe koherente, që e pushtoj zemren e reperit më të famshëm në vend.

Për Saren dihet shumë pak, për të mos thënë fare. Në “Kosovare”, prezantojmë një foto të Sares përkrah të atit, kur ajo ishte një vajzë ende e vogël.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkëlzen Jetishi e uron me këto fjalë vajzën e tij

Show Bizz

Ky është mashkulli që i ka vjedhur zemrën Dojna Memës

Show Bizz

Shikoni si duket Tayna pa grim

Show Bizz

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor