Show Bizz

Ky është veprimi që ka ndërmarr Soolking pas tragjedisë që ndodhi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dje në koncertin e mbajtur nga Soolking dhe Dhurata Dora kishin humbur jetën pesë persona.

Soolking dhe Dhurata Dora të enjten që lamë pas kishin organizuar një koncert në kryeqytetin e Algjerisë, Algeries, shkruan lajmi.net.

Por koncerti kishte përfunduar në mënyrë tragjike pasi pesë person ndër ta edhe gra humbën jetën dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar për shkak të një përleshjeje që kishte filluar jashtë stadiumit.

I tronditur nga kjo ngjarje algjeriani që në prill kishte bashkëpunuar me Dhurata Dorën për hitin ‘Zemër’ ka hequr gjithë fotografitë nga llogarie e tij në Instagram.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto