Show Bizz

Ky është vendi ku Blero dhe Afrona do të kurorëzojnë dashurinë e tyre

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona janë drejt finalizimit të detajeve të fundit për organizmin e dasmës së tyre.

Dita më e veçantë e tyre do të zërë vend me data 21 qershor ndërsa në disa detaje të reja që janë zbuluar, çifti do ta organizojë dasmën e tyre në një nga resortet e plazhit të Shëngjinit saktësisht tek pjesa e njohur si ‘Rana e Hedhun’, shkruan Indeksonline.

Në mesin e shumë të ftuarve është edhe modelja e njohur, Afërdta Dreshaj e cila ka ndarë me adhuruesit e saj në Instagram ftesën që ka marr nga çifti.

“Vëllai im po martohet”, ka shkruar Afërdita në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që Blero dhe Afrona pas një lidhje të gjatë u fejuar në fund të vitit 2014.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto