Sport

Ky është urimi më i veçantë i një klubi kosovar për futbollistin e tyre

Njëri ndër futbollistët më të mirë në futbollin kosovar feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të djathë, Armend Thaqi, i cili sot feston ditëlindjen e tij të 28-të, shkruan Gazetasheshi.com

E në ditëlindjen e Thaqit nuk kishte si të mungonte edhe urimi nga ekipi i tij, FC Ballkani, ku në llogarinë zyrtare e kanë uruar mbrojtësin me përmbajtje interesante dhe terma të padëgjuar me parë në futbollin kosovar.

Postimi i bërë nga FC Ballkani pa ndërhyrje:

“Armend Thaqi zotëruesi dhe sundimtari absolut i hemisferës së djathë të fushës së blert sot feston ditëlindjen, klubi i uron Armendit shumë suksese ne karier dhe në jetë”, ka shkruar FC Ballkani.

Postime të ngjajshme
Sport

A do të luaj Myrto Uzuni sonte kundër Barcelonës?

Sport

Dallku dhe Tamniku në procedurë displinore

Sport

Superliga e Kosovës rikthehet në aksion

Sport

Liga e Kampionëve: Edicioni i ri fillon sonte me disa super ndeshje