LajmeZgjedhjet 2021

Ky është rezultati aktual në Prishtinë

64.06% të votave ka marr VV-ja.

Deri më tani KQZ ka numëruar 428 mije vota.

Sipas këtyre votave 19.262 ose 64.06% të votave ka marr VV-ja, 5.353 ose 17.80% e votave janë për LDK-në dhe 3.466 ose 11,53 e votave janë për PDK-në.

Dukshëm po prin VV-ja dhe dhe rezultati tashmë po tregon fituesin. /Lajmi.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Kurti: Do të mundësojmë punësim të garantuar për një vit për të rinjtë nga 16-18 vjet

Lajme

Zyrtarja e Vetëvendosjes reagon pas sulmit fizik ndaj gazetarit Duriqi