Sport

Ky është reagimi i Ramosit pas largimit të Zidane nga klubi

Zinedine Zidane i ka ndarë rrugët me Real Madridi.

Largimi i tij u zyrtarizua nga faqja zyrtare e klubit madrilen, shkruan Gazeta Olle.

Kapiteni i skuadrës së Real Madrid, Sergio Ramos, ka reaguar pas largimit të trajnerit francez nga klubi.

Ai me disa fjalë emocionuese ka përshëndetur trajnerin me të cilin fituan gjithçka së bashku.

“Një dhe i vetmi. Ju uroj gjithë të mirat, ty dhe familjes tëndë. I meritoni të gjitha. Shijoje jetën”, ka shkruar Ramos.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina testohet për COVID-19, e merr një lajm të mirë para finales së nesërme

Sport

Momenti kur bashkëlojtarët ia prishin gjumin Messit për ta uruar për ditëlindje

Sport

Ndryshohet orari i ndeshjes së Dritës, ja kur luan me Deçiqin

Sport

Kodraliu largohet nga KEK-u