Lajme

Ky është reagimi i Gani Gecit pas nominimit të Vjosa Osmanit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci është deklaruar pas nominimit të Vjosa Osmanit si kandidate për kryeministre nga radhët e LDK’së.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Geci ka thënë se nominimi i Osmanit për kryeministre ka qenë arsyeja pse e ka përkrahur Isa Mustafën për tu zgedhur kryetar i LDK’së.

Ndryshe, Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka vendosur sot që ta nominojë Vjosa Osmanin për kryeministre.

Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, në konferencën për media, pas mbledhjes, tha se mes Lutfi Hazirit dhe Vjosa Osmanit, është vendosur për këtë të fundit./Express

URIME KOSOVË, URIME LDK,
KJO ËSHTË LDK-JA IME QË DI TË REFLEKTOJË NË MOMENTET VENDIMTARE!
TË BASHKOHEMI RRETH FITORES SË LDK-SË!
URIME PËR VJOSEN!
PËR KËTË ARSYE E KAM PËRKRAHUR ISA MUSTAFËN!

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat