Show Bizz

Ky është profesioni i dytë i Getoar Selimit

Reperi i njohur Getoar Selimi, është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit të tij më të fundit me reperin Majk, “Hajde te baba”.

Dyshja kanë paralajmëruar së shpejti edhe publikimin e albumit me titull “Vaksina”, që do të jetë i gatshëm për fansat në vitin 2021.

Geti përndryshe vazhdon të jetë aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij.
Së fundmi, ai i befasoi fansat teksa publikoi një fotografi duke bërë një punë jo të zakonshme për të.

Ai ka pozuar në një studio argjilore, duke provuar të të krijojë vazo nga materiali i argjilës.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

LajmeShow Bizz

Leonora Jakupi mirëpret në Shtëpinë e të Moshuarve dy banore të reja, i befason me prezencën e saj

LajmeShow Bizz

Reagon Albatriti pasi babi i tij u shpall i vdekur

Show Bizz

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim për emisionin e tij