Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Ka prej dy ditësh që reperi, Rigels Rajku – Noizy, është sulmuar në sheshin Skënderbej.

Artisti ishte i ftuar në një eveniment të mbledhur në qendër të Tiranës ku zhvilloheshin ndeshje Muay Thai, shkruan “Kosovarja”.

Ndërsa, në mes tij dhe vëllait të ish-anëtarit të grupit OTR, Escobars ka pasur një përleshje.

Pamjet e sherrit, ku nuk kursyen as ofendimet me fjalë banale, janë bërë virale në rrjetet sociale, ndërsa nuk dihen ende arsyet e zënkës mes tyre.

Rep – artisti, Noizy, është përplasur virtualisht gjithashtu edhe me drejtuesin e këtij programi, pasi në “Gjoni’s Black” janë ftuar shpesh reperë që kanë pasur debate me këtë të fundit dhe i kanë bërë diss në emision.

Përveç kësaj edhe vetë Meriton Mjekiqi ka hedhur thumba për Noizy-n përmes disa postimeve në Instagram.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës

Show Bizz

Mozzik rrokulliset me motor në Brezovicë, kjo është gjendja e tij