Lajme

Ky është personi që mbeti i plagosur në Prishtinë

Indeksonline minuta më parë raportoi se një person mbeti i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen Tophane të Prishtinës.

Ndërsa tani Indeksonline mëson se personi i plagosur është R.G.

Të dyshuarit kanë qenë me skuter dhe kanë shtënë në drejtim të viktimës, ku si pasojë mori lëndime trupore.

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë

Lajme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme, temperaturat deri në 17 gradë

Lajme

Ende pa u bërë kryeministër, shqiptarët jashtë kufijve shprehin kërkesat ndaj Kurtit

Lajme

A do izolohemi? Komiteti Teknik i Ekspertëve mblidhet nesër për masat e reja