Lajme

Ky është personi që humbi jetën në Gjilan

Një person është vrarë dhe një tjerë është plagosur si rezultat i shtënave me armë zjarri në lagjen ‘Arbëria’ në Gjilan.

Lajmin e ka konfirmuar nënkolonel Remzi Azemi, sipas të cilit rasti ka ndodhur pak para orës 21:00.

“Ka qenë një incident. Dyshohet se është përdorur arma e zjarrit dhe si pasojë një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur”, tha Azemi.

Sipas tij, ende nuk dihen rrethanat e incidentit dhe nuk ka persona të dyshuar, ndërkohë që policia ka nisur hetimet lidhur me zbardhjen e rastit.

E nga burimet e veta, Sinjali ka mësuar që viktima është Egzon Rafuna. Ndërsa ë personi i plagosur është Valdrin Halimi nga fshati Pogragj i Gjilanit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia