Sport

Ky është orari për xhiron e javës së 11-të në Ligën e Parë

Java e 11-të në Ligën e Parë në Grupet A dhe B do të luhet këtë vikend.

Në Grupin A të shtunën më fillim nga ora 13:00 do të luhet vetëm një takim në mes liderit Malishevës dhe Trepçës. Kurse, katër ndeshjet tjera në këtë grup do të luhen ditën e diele, shkruan Gazetasheshi.com

Në Grupin B ditën e shtune do të luhen dy takime. Ndërsa, tre të tjera do të zhvillohen ditën e diele.

Java e 11-të / Orari i plotë:

E shtune 21.11 ora 13.00

Malisheva – Trepca

E diele 22.11 ora 13.00

Vëllaznimi – A&N

Vushtrria – Istogu

Onix – Liria

Drenasi – Dukagjini

Grupi B

E shtune 21.11 ora 13-00

Vitia – Flamurtari

R Sadiku – Vllaznia P

E diele 22.11 ora 13.00

Ulpiana – Keku ( luhet në Shtime )

Ferizaj – 2 Korriku

Dardana – Kika

Postime të ngjajshme
Sport

Holanda – Kosova, formacionet zyrtare

Sport

Genc Nuza e ndanë drejtësinë në këtë super ndeshje

Sport

Lajmi i fundit: Operohet futbollisti i Dritës

Sport

Nxehtë edhe në Ligën e Parë – Ky është orari i plotë i dy grupeve!