Sport

Ky është orari i javës së katërt, kjo xhiro ndërron termin

Superliga e Kosovës nuk po humbet kohë. Edhe në mesjavë na presin ndeshjet e javës së katërt.

Tashmë është paraparë edhe orari për këtë xhiro e cila na sjellë ndeshje interesante, shkruan Gazetasheshi.com

Klubi Futbollistik “Llapi” do t’i bëj konak skuadrës së Ballkanit në kuadër të kësaj xhiroje. Kjo ndeshje pritet të zhvillohet ditën e mërkurë.

Për dallim nga xhirot e mëparshme, xhiroja e mesjavës do të ndërroj edhe termin pasi që ndeshjet do të luhen nga ora 15:00.

Gazeta “Sheshi” ua sjellë orarin e plotë:

E Martë, 29 Shtator

Arbëria – Feronikeli (Agron Rama, Obiliq)

E Mërkurë, 30 Shtator

Llapi – Ballkani

Drita – Besa

Trepça ‘89 – Prishtina

E Enjte, 1 Tetor

Drenica – Gjilani

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës