Sport

Ky është orari i 1/8 së finales në Kupën e Kosovës, ja cilën ditë zhvillohet Prishtina – Drita

Sezoni pranveror pritet të startoj me 9 shkurt me ndeshjet e Kupës së Kosovës në futboll.

Gazeta “Sheshi” ka mësuar orarin për ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Kosovës.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës do të zhvillohet ditën e marte me (9 shkurt 2021).

Gjithashtu në këtë ditë do të zhvillohet edhe ndeshja tjetër interesante mes Llapit dhe Ballkanit.

Më poshtë “Sheshi” ua sjellë ndeshjet:

E marte (09/02/2021)

Llapi – Ballkani

Drenica – Ulpiana

Prishtina – Drita

E mërkurë (10/02/2021)

Dukagjini – 2 Korriku

A&N – Flamurtari

Trepça ’89 – Ferizaj

Arbëria – Feronikeli

Istogu – Gjilani

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina