Lajme

Ky është numri i votave që ka marrë deri tani Boiken Abazi i VV-së

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri njofton se deri më tani janë numëruar 2 mijë e 929 vendvotime.

 

Nga kjo kandidatët për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Boiken Abazi, Iljaz Shehu dhe Kreshnik Merxhani, deri në tani kanë marrë 1 mijë e 419 vota.

Abazi ka marrë 1 mijë e 67 vota, Shehu 249 vota dhe Merxhani ka marrë 103 vota.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”