Lajme

Ky është numri i rasteve të reja me COVID-19

Një rast i vdekjes dhe 16 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në vend, raporton Express.

Për konfirmimin e këtyre rasteve ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, përmes një postimi në Facebook.

Ministria ka njoftuar edhe për shërimin e pacientëve. Aktualisht, në gjithë vendin janë raste aktive./

Related posts
Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *