Lajme

Ky është mjeku kosovar që ia mori jetën sot koronavirusi

Sedat Hoti, specialist i fiziatrisë, ka ndërruar jetë si pasojë e sëmundjes me koronavirus, ka njoftuar Oda e Mjekëve të Kosovës.

Hoti i ka shërbyer pacientëve pranë Spitalit të Përgjithshëm në Prizren si shef i shërbimeve të terapisë fizikale.

Oda e Mjekëve të Kosovës me këtë rast shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Postime të ngjajshme
Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit