Show Bizz

Ky është mashkulli që i ka vjedhur zemrën Dojna Memës

Pak ditë më parë, moderatorja bukuroshe Dojna Mema zbuloi se është në një lidhje.
Ajo publikoi në rrjete sociale një foto ku shihej duke shtrënguar duart me partnerin, por duke mos e zbuluar identitetin e tij.

“Na trego pak atë dorën misterioze të atij djalit se nuk po na zë gjumi”, i shkruanin fansat.

“Iconstyle” ka zbuluar se djali që i ka vjedhur zemrën Dojnës është pikërisht Vlashent Sata.

Nga fotot e publikuara prej tyre në rrjetet sociale shihet se Dojna dhe Vlashenti kanë qenë në të njejtat vende dhe po ashtu i kanë publikuar në periudha të njëjta.

Prej një viti moderatorja dhe këngëtari përfliteshin për një lidhje e mesa duket çifti ende vazhdojnë të jenë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani

Show Bizz

Publikohet lista zyrtare me 41 shtete pjesëmarrëse në Eurovision 2021

Show Bizz

Ja çka bëri Dafina pas dissit të Taynes

Show Bizz

KIm Kardashian nuk i lë fansat të mërziten: Poston fotografi me bikini