Sport

Ky është largimi i radhes te skuadra e Llapit

Portieri Mirlind Kajtazi, i cili kishte qenë pjesë e ekipit U19, është larguar nga klubi i Llapit.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Kajtazi përmes rrjetit social, Facebook, ku falenderoi bashkëlojtarët dhe drejtuesit e klubit.

Kajtazi sezonin e kaluar ka qenë edhe pjesë e Llapit tek gjenerata U19 ku ka shkëlqyer me paraqitjet e tij

Ja postimi i plotë i Kajtazit:

“Të dashur miq dhe ju sportdashës, dua të ju njoftoj që nuk jam më pjesë e klubit futbollistik ” KF LLAPI”.

Sot me mirkuptimin e dy palve vendosem ti ndajm rruget

Mirënjohës dhe falenderues do të ju jem çdo herë Drejtusve te Klubit dhe gjith qytetit te podujeves.

Dua t’i falenderoj bashkëlojtarët me të cilët kam kaluar momente shumë të mira, bashkëlojtarëve i’u uroj suksese në vazhdimsi,

Gjithashtu i deshiroj edhe Klubit futbollistik “KF LLAPI”shum suksese ne vazhdimsi,

Ndersa un jam lojtar i lir,

Me respekt, Mirlind Kajtazi”.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri