Sport

Ky është kundërshtari i Prishtinës në Ligën e Kampionëve

Sot nga ora 12:00 është hedhur shorti i raundit preliminar në Ligën e Kampionëve.

Prishtina si kampione e Kosovës do të ndeshet me Folgore nga San Marino.

Ndeshja tjetër do të jetë mes HB Tórshavn dhe Inter Club d’Escaldes.

Gjysmëfinalja me 22 qershor, finalja me 25 qershor.

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës