Sport

Ky është klubi që po i prinë garës për transferimin e Valon Berishës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Valon Berisha pritet të largohet gjatë janarit nga Lazio.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës u transferua me shumë bujë te klubi nga kryeqyteti, por që nuk arriti të lë gjurmë.

Lazio tani dëshiron ta largojë nga skuadra me Genoan që është e interesuar për shërbimet e tij dhe është favorite për të nënshkruar me yllin e ‘Dardanëve’.

Por, përveç Genoas është edhe një tjetër klub italian që dëshiron Berishën, SPAL-i. Në rast se do të transferohej te SPAL do të bëhej shokë skuadrë me Etrit Berishën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv