Show Bizz

Ky është këngëtari që do të futet sonte në Big Brother VIP

Ka patur shume aludime se kush do te jene banoret e rinj qe do te behen pjese e shtepise se Big Brother VIP.

Mes tyre eshte folur per dy ish banore Vigan Shehun dhe Vesel Kurtishaj. Por ne fakt nuk eshte asnjeri as tjetri.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se behet fjale pikerisht per Valon Shehun, kengetarin shqiptar qe ka rrembyer mijera zemra. E ne fakt po eshte vellai i Valonit por ky eshte tjeter muhabet.

Gjithesesi i urojme suksese!

Related posts
Show Bizz

Reagimi i vetëm i Bora Zemanit pas gjithë situatës me Donaldin

Show Bizz

Publikohen momente të Borës dhe Beatrixit kur ishin shoqe

Show Bizz

Elita Rudi tregon si e refuzoi Besim Dina ftesën e saj

Show Bizz

Këta janë dy banorët më të ri në ‘’BBV’’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *