LajmeZgjedhjet 2021

Ky është kandidati i LDK-së me zero vota

Kandidati për deputete nga radhët e LDK-së, Adnan Lahu, është i vetmi që në Dragash nuk ka arritur ta marr asnjë votë.

Ai në zgjedhjet e 14 shkurtit, mori 0 vota në Dragash, ndërsa dy kolegë të tij Anton Berisha dhe Isa Shabani arritën ta marrin nga një votë.

LDK në Dragash ngjashëm si në komunat e tjera është radhitur si parti e tretë.

Postime të ngjajshme
Lajme

NISMA nuk e kaloi pragun, por sa vota mori Fatmir Limaj

Lajme

Këta janë pesë milionerët që u zgjodhën deputetë të Kuvendit të Kosovës

Lajme

Albin Kurtit i ndryshon ‘matematika’, ja sa deputetë i duhen për formimin e qeverisë

LajmeZgjedhjet 2021

Ku u votua më shumë Vjosa Osmani?