Lajme

Ky është i riu që vdiq në aksidentin e sotëm, u përplas për kamioni

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, ka ndodhur një aksident i rëndë nga i cili ka mbetur i vdekur një person dhe shumë të lënduar.

Rasti ka ndodhur në mes të fshatrave Astrazub dhe Dragobil

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi Albin Sahatqija, teksa ka bërë të ditur edhe vdekjen e personit.

E personi që humni jetën në këtë aksidet është Egzon Bytyqi nga fshati Shkozë.

Vdekjen e kanë konfirmuar edhe nga një faqe e fshatit, të cilët bën të ditur se i ndjeri do të varroset sot në orën 14:00.

Ndryshe, Egzoni ishte vetëm 28 vjeçar dhe ishte i afërm me një ish-deputete të Kuvendit të Kosovës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat