Lajme

Ky është i riu që i dha fund jetës së tij në Fushë Kosovë

Albesian Tahiraj zgjodhi stacionin e Trenit në Fushë Kosovë për t’i dhënë fund jetës. 28 vjecari me prejardhje nga Komorani, është gjetur i vdekur mbrëmë vonë. Dyshohet se ai ka kryer vetëvrasje.

Një person me inicialet A.T 28 vjeçar dyshohet se mbrëmë ka kryer vetëvrasje në parking të Stacionit e Trenit në Fushë Kosovë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka bërë të ditur se rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë.

Trupi i pajetë i viktimës A.T (mashkull) 28 vjeç, është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Sot rreth orës 01:00, në stacionin policor të Fushë Kosovës është hap një rast vdekje e dyshimtë.

Rasti ka ndodhë mbrëmë rreth orës 23:30, në parking të stacionit të trenit në Fushë Kosovë.

Mbështetur në të dhënat fillestare të këqyrjes së vendit të ngjarjes përkundër që ka elemente që sugjerojnë për një vetëvrasje të mundshme, policia me kujdes të shtuar po heton rastin si vdekje të dyshimtë dhe po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – te ekzaminimit që do t’i ndihmonin hetimit të ngjarjes dhe sqarimit e ndriçimit të plotë të rastit”,tha ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin