Lajme

Ky është i dyshuari që rrëmbeu gruan në Istog para syve të babait

Gjatë ditës së djeshme në qytetin e Istogut ka ndodhur një ngjarje e tmerrshme, ku babai ka raportuar në Polici se është rrëmbyer vajza e saj.

“Dy të dyshuar meshkuj kosovarë me një veturë me targa vendore kanë rrëmbyer vajzën e tij” thuhej në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

 

Ndërkohë IndeksOnline ka mësuar identitetin dhe të dhënat e rrëmbyesit.

Ai është “B.Shala”, i cili rrëmbeu gruan e tij në sy të babait. Shala e ka rrëmbyer bashkëshorten në fshatin Drejë të Istogut, ai është nga fshati Nakëll i Pejës, i lindur më 1975.

Postime të ngjajshme
Lajme

Grenell nuk ndalet, ia kujton edhe njëherë Ischinger’it çfarë ka thënë Kurti

Lajme

Vjen reagimi i Shpend Ahmetit pas fotografisë ku shihej në një BMW

Lajme

VIDEO| Burri i kryediplomates korruptoi komisionerët për ta bërë gruan deputete

Lajme

‘Po i vjen fundi shpejt pandemisë’: Lajmi i shumëpritur nga mjeku kosovar që jeton në Gjermani