Show Bizz

Ky është i dashuri 43 vjeçar i Morena Tarakut

Mediat në Turqi tërë vëmendjen e kanë te këngëtarja e modelja kosovare Morena Taraku.

Sipas raportimeve të tyre, ajo është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur turk Berdan Mardini.

Pretendohet se lidhja me Morenën vije pas përfundimit të martesës 10-vjeçare të Mardinit.

Madje, mediat atje thonë se Mardini i ka thënë rrethit të tij të ngushtë se ndjenjën e dashurisë e ka përjetuar vërtetë te Morena.

“Ndjenjen e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena. Jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”.

Ditë më parë Berdan Mardini festoi ditëlindjen e 43-të, teksa u zbulua se organizimin surprizë e ka organizuar Morena Taraku.

Thuhet se Mardini dhe Morena janë fqinjë me njëri-tjetrin. /.kosovarja-ks.com

Related posts
Show Bizz

Ish e dashura e Romeos përfundon në spital një ditë pasi ai flirtoi me Beniadën

Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *