Sport

Ky është goli i çuditshëm që Gjilani sapo e realizoi në duel me Feronikelin

Është barazuar rezultati në takimin Feronikeli – Gjilani.

“Skifterat” që ishin në disavantazh arritën të barazojnë gjithçka në fillim të pjesës së dytë, raporton Gazeta Olle.

Një tollovi në zonën e Feronikelit u shfrytëzua nga lojtarët mysafirë të cilët me vështirësi arritën ta dërgojnë topin në rrjetë.

Mbrojtësi Ivan Fustar ishte i fundit që devijoi topin para se të shkoj në rrjetë.

Rezultati aktual është 1-1.

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë