Sport

Ky është gjyqtari kryesor në sfidën e barazhit ndërmjet, Trepçës ‘89 dhe Dukagjinit

Mervan Bejtullahu do ta ndajë drejtësinë në ndeshjen e barazhit ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Dukagjinit, mëson ekskluzivisht Gazeta “Sheshi”.

Gjyqtari më i mirë në vend do të shoqërohet nga asistentët Granit Hyseni dhe Fatmir Sekiraqa.

Shpëtim Murtezi do të jetë gjyqtar i katërt.

Sfida ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Dukagjinit do të zhvillohet këtë të premte me fillim nga ora 16:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës