Lajme

Ky është exit polli i fundit: Fiton bindshëm opozita

Kryeministri Edi Rama dhe Partia e tij Socialiste kanë humbur zgjedhjet.

Shqipëria sot ka votuar për përbërjen e Kuvendit të ri.

Sipas këtyre të dhënave në Shkodër PD merr 6 mandate, PS tre, LSI një dhe PSD një mandat.Në Kukës PD merr dy mandate ndryshe prej PS që ka fituar vetëm një.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë