Lajme

Ky është deputeti që i tha Arben Gashit “bomi petë”

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Kujtim Shala i dha një porosi shefit të tij grupit parlamentar që të shkëlqej gjatë fjalimit në foltoren e Kuvendit.

“Bomi petë”, ishte porosia e Shalës derisa dëgjohet duke i thënë Gashit.

https://video.gjirafa.com/178862716-325895302219535-2285788418755852459-n-mp4

Deputeti Arben Gashi ka kritikuar pushtetin e VV-së për arrogancë dhe ka thënë se kur flasin për opozitën, duhet t’i drejtohen secilës parti me emër.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”