Sport

Ky është çmimi i biletave për ndeshjën, Prishtina – Dukagjini

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prishtina nesër zhvillon ndeshjen e mbetur të javës së 2-të me të rikthyerin në Superligë pas 16 vitesh, Dukagjinin nga Klina, shkruan BlicMedia.

Çmimi i biletave nuk do të ndryshoj as në këtë ndeshje, çmimet janë 3 euro në lindje, 3 euro në veri (për tifozët mysafirë), 5 euro në perëndim dhe 10 euro në VIP.

Biletat mund t’i gjeni në ditën e ndeshjes pas orës 14:00, në sheshin “Zahir Pajaziti” dhe përreth stadiumit (tribuna jugore).

Java II (e mbetur)

Prishtina – Dukagjini

E mërkurë, 25 shtator – ora: 18.00

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv