Sport

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen Prishtina – Bodo/Glimt

Prishtina ka mbetur skuadra e vetme kosovare në garat evropiane.

Kampionët e Kosovës luajnë ndaj skuadrës norvegjeze Bodo/Glimt në raundin e tretë të Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta Olle.

Përmes një postimi në Facebook, Prishtina ka bërë të ditur çmimet e biletave që do nisin të shiten në “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 17:00.

Biletat për jug dhe veri kushtojnë 3 euro, në lindje 5 euro, derisa në perëndim 10 euro.

Ndeshja e parë zhvillohet të enjten me 5 gusht, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

https://www.facebook.com/FCPrishtina/posts/10160039147003538

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar