Show Bizz

Ky është banori që pritet të largohet sonte nga Big Brother VIP

Edicioni i Big Brodher VIP është duke vazhduar me eliminimin e banorëve në çdo “Prime” të ditës së marte dhe të premte.

Ditën e martë i preferuari i publikut u zgjodh këngëtarja, Filloreta Raçi – Fifi derisa në nominime për eliminim ishin Granti dhe Arditi ndërsa Fifi si e preferuara pati mundësinë ta largojë njërin dhe ta vendos një tjetër në nominim.

Zgjedhja e saj ishte që Granitin ta largoj nga nominimi dhe e zëvedësoi me Donaldin.

Sipas një sondazhi të vendosur nga faqja zyrtare në Instagram e BB VIP, ndjekësit kanë votuar për largimin e Arditit.

“Cili mendoni se do të eliminohet”, ishte pyetja derisa 87 përqind të publikun kanë votuar Arditin dhe vetëm 13 përqind është votuar Donaldi.

Pra, sipas votave të publikun që e ndjekin vazhdimisht shtëpinë e famshme do të dalë Arditi por mbetet të shihet sonte se çfarë do të ndodhë.

Related posts
Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *