Lajme

Ky është babai i MC Kreshës që nuk e keni parë asnjëherë, ai ju bashkua PDK-së (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin e skenës si MC Kresha, është një nga reperet më të talentuar shqiptar.

Ndonëse është mjaft i njohur, MC Kresha familjen e tij e cila është me origjinë nga Drenica, e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut, duke folur gjithmonë vetëm për karrierën e tij si këngëtar dhe asnjëherë për jetën personale.

Por gjatë një tubimi të PDK-së mbrëmë në Prekaz, është parë edhe babai i tij Nuredini, shkruan Magazina.al

Nuredini i cili me profesion është kirurg, është parë në mesin e simpatizantëve të PDK-së në Prekaz, ku ishte edhe kryetari i partisë, Kadri Veseli dhe kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku dhe zyrtarë të tjerë të kësaj partie.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat