Show Bizz

Ky është babai i Adriana Matoshit, njeriu pa të cilin nuk mundet

Adriana Matoshi ka ngritur një karrierë të sukseshme, me shumë role, por edhe çmime të fituara edhe në festivale ndërkombëtare.

Adriana, për publikun e njohur edhe përmes rolit simptik të “Sases” në “O sa mirë”, ka treguar se jeta e saj është mjaftë interesante.

 

Ajo, jeton me fëmijët dhe prindërit e saj në Prishtinë, pasi janë zhvendosur nga qyteti i Gjilanit, shkruan “Kosovarja”.

Adriana na ka njoftuar me babain e saj, njeriun pa të cilin thotë se nuk mundet.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni

LajmeShow Bizz

Kush sipas Afrim Muçiqit po derdh “lot krokodili” për gurbetqarët?

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

LajmeShow Bizz

Anita tregon se si e përkëdhel Ramushi