Lajme

Ky është 32-vjeçari që u aksidentua në Mitrovicë, ishte i zhdukur që nga dje

Gazeta Online “Reporteri.net” pak më parë raportoi se një aksident trafiku ka ndodhur në vendin ku njihet si “Dudi Kerrshi” në Mitrovicën Veriore.

Reporteri.net mëson se një motorist ka dalë nga rruga dhe si pasojë, ka rënë në humnerë, disa metra tek Ibri.

Tutje, viktima është dërguar me autoambulancë në Spital, kurse policia ka dalur në vendin ku ka ndodhur aksidenti.

Lidhur me këtë aksident, kanë dalë informacione të reja.

“Jepi zë” mëson se i aksidentuari ishte i zhdukur që nga dje dhe kërkohej nga familja.

32-vjeçari i aksidentuar është Ivan Milosevic, dhe po udhëtonte nga Beogradi në Graçanicë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes 38-vjeçarja nga Peja, humbet betejën me kancerin

Lajme

Detaje për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......