Lajme

Ky është 30 vjeçari që vdiq sot pas incidentit me traktor

Pas një aksidenti të rëndë me traktor sot në Klinë ka ndërruar jetë, Vllaznim Mustafa.

Lajmin për të e kanë bërë të ditur të afërmit e tij në rrjetin social në “Facebook”, transmeton IndeksOnline.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Rreth orës 14:40 policia është informuar se në fshatin Krushevë e Madhe, Komuna e Klinës, ka ndodhur një incident. Si pasojë e këtij incidenti një person i moshës 30-vjeçare ka vdekur. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Për detaje të tjera do të ju informojmë”, ka thënë për Indeksonline, zëdhënësi i policisë në Rajonin e Pejës, Driton Rugova./IndeksOnline/

Postime të ngjajshme
Lajme

Gjyshja kosovare bëhet hit në internet, hip në BMW luksoze dhe i jep gaz

Lajme

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Lajme

Zgjedhjet për kryetar komune në Podujevë: Si pritet të votojnë të prekurit nga Covid-19

Lajme

Ministria e Financave porosit dron 18 mijë euro, tregon se çka i duhet