Lajme

Kuvendi i Kosovës mblidhet për të votuar Projektligjin mbi Buxhetin

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot në një seancë të jashtëzakonshme për të votuar Projektligjin mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2021.

Po ashtu në këtë seancë do të votohen edhe Marrëveshjet Ndërkombëtare.

Seanca pritet të mbahet në ora 11:00.

Postime të ngjajshme
Lajme

Në këtë shtet kryhet transplanti i parë i të dy duarve dhe krahëve

Lajme

Shpërthejnë të qeshurat në studio: Valon Syla imiton Rron Gjinovcin në debat, video bëhet virale

Lajme

Ky fshat në Kosovë, ua ndalon të gjitha partive politike tubimet elektorale

Lajme

Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë