Show Bizz

Kush po e qon Leonoren në Turqi?

Këngëtarja e dhjetra hiteve e paraqitjeve të mrekullueshme, së fundi më tepër shfaqet në Instagram se sa me projekte të reja.

Gjithë vëmendja e njerëzve që e pëlqejnë, është e përqendruar në profilin e këngëtares në Instagram.

Leonora shfaqet me stil e sharm në të gjitha paraqitjet që bën dhe sigurisht që nuk mungojnë komentet pozitve.

Këngëtarja shpesh udhëton për në Turqi, vendin që duket se i pëlqen shumë.

Me kë shkon, askush nuk e di, pasi ajo gjithherë shfaqet e vetme. /Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Këngëtari serb në festivalin e Korçës, Vesa Luma dhe Genc Prelvukaj reagojnë ashpër

Show Bizz

Remzie Osmani i reagon Dua Lipës, vallëzoi nën tingujt e këngës së saj

LajmeShow Bizz

Me shami e me gotë mbi kokë, Dua Lipa hedh vallen shqiptare

Show Bizz

Pamje, Bora e përcjell Atdheun me makinë