Lajme

Kush mori pjesë në varrimin e Sokol Halilit, që vrau gruan shtatzënë dhe më pas vetën?

Sokol Halili është burri i cili dyshohet se e vrau ish-bashkëshorten e tij, Hamiden.

Ai më pas bëri vetëvrasje, për të mos u dorëzuar në polici, përcjell ORAinfo.

Familja e tij, njoftoi dje, se varrimi i Sokolit do të bëhet sot, por asnjë pamje nuk doli nga atje.

Nuk dihet se si eci ceremonia e varrimit të tij dhe se kush mori pjesë në këtë ceremoni.

Related posts
Lajme

Ambasadori amerikan në Beograd: Një herë Asociacioni, pastaj pason plani franko-gjerman

Lajme

Dardan Krivaqa në gjendje të rëndë”- Gjykata merr një vendim të ri

Lajme

Si në filmat aksion, operacioni i Policisë së Kosovës për arrestimin e katër të dyshuarve për vepra të rënda penale

Lajme

Rron Gjinovci: Edi Rama ka probIeme mendore e emocionaIe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *